نام کاربری: کلمه عبور:
جمعه, بیست و پنجم خرداد 1403
پر کردن فیلدهای مشخص شده با علامت * اجباری است. لطفاً به سایر توصیه ها در مقابل هر فیلد توجه فرمائید.
نام کاربری: * جهت ورود به وبسایت و فروم استفاده خواهد شد.
نام حقیقی: *
نام خانوادگی حقیقی: *
شماره موبایل: * جهت ارسال کلمه عبور پس از ثبت نام و نیز ارسال مطالب مهم و جدید از سوی کپی بازار (مانند فروش های با شرایط ویژه) استفاده خواهد شد.
EMail: * جهت ارسال مطالب مهم و جدید از سوی کپی بازار (مانند فروش های با شرایط ویژه) استفاده خواهد شد.
نام محل کار:
شهر:
تلفن:
آدرس:

بررسی و تائید تمامی ارسالها به تالار گفتگوی کپی بازار برای صاحبان و مدیران غیر ممکن می باشد. موارد ارسالی صرفاً بر اساس نقطه نظر و/یا دیدگاه شخص ارسال کننده می باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی را در قبال این موارد نخواهد داشت.از شما خواسته می شود در صورتی که احساس می کنید ارسال و یا پیغامی سوال برانگیز می باشد، مدیران این انجمن را سریعاً در جریان قرار بدهید.

شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که از ارسال موارد غیر اخلاقی، توهین آمیز، تنفر آمیز، مستهجن، مبتذل و هرگونه مواردی که بر خلاف قوانین باشند خودداری کنید. در صورت نقض این قوانین نام کاربری شما مسدود و اجازه دسترسی شما به وبسایت و تالار گفتگو از شما گرفته خواهد شد. توجه کنید که کد آی پی کاربران در زمان ثبت نام جمع آوری می شود و از آن به منظور اقدام در چنین شرایطی استفاده خواهد شد.

شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که صاحبان و مدیران این انجمن مجاز به حذف، ویرایش، انتقال و بستن عناوین ارسالی شما در مواقع ضرورت می باشند. شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که اطلاعاتی را که وارد خواهید کرد در بانک اطلاعاتی کپی بازار ذخیره می شود. این اطلاعات به هیچ عنوان به شخص حقیقی و حقوقی ثالث بدون اجازه شما داده نخواهد شد. وبسایت، تالار گفتگو و مدیران آن هیچ مسئولیتی را در قبال نفوذ احتمالی و غیر قانونی به پورتال که ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات شما شوند نخواهند داشت.

این پورتال از سیستم کوکی به منظور ذخیره اطلاعات بر روی سیستم شما استفاده می کند و این اطلاعات حاوی مطالبی که شما در بخش بعدی وارد می کنید نمی باشد و فقط به منظور افزایش و بهبود کارائی و استفاده شما از این پورتال خواهد بود.

شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که از هیچگونه ابزارهای خودکار ثبت نام و ارسال هرزنامه استفاده نکنید. در غیر اینصورت و تخطی از این مورد به ما این اجازه را می دهید تا به طور مداوم پیگیری و تحقیق را به منظور شناسایی شما و ردیابی سرور اینترنتی انجام دهیم.

شما با کلیک بر روی دکمه زیر تمامی قوانین این پورتال را پذیرفته و خود را ملزم به رعایت آن میدانید.

بالای صفحه

Copyright 2007-2011 Azerbaijan Office Equipments - All Rights Reserved. (Best viewed in: IE 8 equivalent or newer browsers)

بالای صفحه