لطفاً کمی صبر کنید!

نظرسنجی

به نظر شما اشخاصي که بدون توجه به اصول اخلاق حرفه اي اقدام به سرقت و کپي غيرقانوني مطالب ساير وبسايتها از جمله COPYBAZAR مي نمايند، تا چه اندازه مي توانند مورد اعتماد مخاطبين خود، قرار بگيرند؟به کانال ما در تلگرام بپیوندید

آخرین اطلاعات، قیمتها و فروشهای ویژه در:

https://telegram.me/COPYBAZAR
صفحه اصلی/درباره ما

وب سایت کپی بازار در یک نگاه

فروش محصولات مستندسازی

هدف اصلی سایت کپی بازار فراهم نمودن بستری مناسب برای جستجو، انتخاب و خرید دستگاههای فتوکپی و محصولات مرتبط است. اهتمام وب سایت ارائه محصولات در بالاترین سطح تنوع ممکن جهت برآورده نمودن بازه وسیعی از نیازها و سلایق است. در عین حال، سهولت انتخاب و خرید و اطمینان مشتری به تصمیم نهائی اولویت کپی بازار دات کام می باشد.

  • برای اخذ راهنمایی در مورد مسائل مرتبط با خرید محصولات مختلف گزینه مشاوره خرید را از منوی تصویری گوشه چپ بالای صفحه و یا منوی عمودی سمت راست صفحه کلیک نمائید.
  • سایت کپی بازار بعضی از محصولات بصورت ویژه و با تخفیف عرضه میکند. این محصولات در پانل سمت راست صفحه نمایش داده میشوند. با کلیک بر روی محصول در حال نمایش، مشخصات آن محصول با جزئیات کامل در صفحه جدیدی نمایش داده میشوند. برای مشاهده لیست کامل فروش ویژه، لینک پائین آن پانل با همین عنوان را کلیک نمائید.
  • محصولاتی که طبق تجربه کارشناسان کپی بازار و کاربران از جنبه های مختلف ممتاز هستند، تحت عنوان محصولات برتر در پانل سمت چپ کلیه صفحات نمایش داده میشوند. با کلیک بر روی محصول در حال نمایش، مشخصات آن محصول با جزئیات کامل در صفحه جدیدی نمایش داده میشوند. برای مشاهده لیست کامل محصولات برتر، لینک پائین آن پانل با همین عنوان را کلیک نمائید.

ارائه مشاوره سرویس

یکی از مشکلات عمده کاربران دستگاههای مستند سازی از جمله فتوکپی عدم دسترسی به موقع و ارزان به مسائل مربوط به سرویس و نگهداری دستگاههاست. کپی بازار دات کام سعی دارد تا این خلأ را با ارائه مشاوره رایگان و با زمان دسترسی کوتاه پوشش دهد.

  • برای دسترسی به سؤالات منداول سرویس، همین گزینه را از منوی تصویری گوشه چپ بالای صفحه و یا منوی عمودی سمت راست صفحه کلیک نمائید. همچنین جزئیات هر دستگاه (که با کلیک بر روی دستگاه در کلیه لیستها) شامل بخشی بنام اطلاعات سرویس و پشتیبانی است که لیست سؤالات متداول را برای آن دستگاه در اختیار قرار میدهد.
  • کدهای سرویس مربوط به هر دستگاه نیز در بخش اطلاعات سرویس و پشتیبانی در قسمت جزئیات دستگاه قابل دسترسی است.
  • هم کدهای سرویس و هم سؤالات متداول قابل جستجو هستند. عملکرد جستجوگر مشابه عملکرد موتورهای جستجوی وب است. در بخش اطلاعات سرویس و پشتیبانی در قسمت جزئیات دستگاه، عبارت مورد جستجو، هم در میان کدها و هم در میان سؤالات متداول جستجو میگردد و نتایج بصورت مخلوط نمایش داده میشوند.

تبلیغات کاربران

وبسایت کپی بازار، در راستای توسعه شبکه خدمات مستندسازی کشور و رفع نیازمندیهای اطلاع رسانی مرتبط با این شبکه، امکان درج آگهی را برای اعضاء خود فراهم ساخته است که در حال حاضر رایگان است. طراحی و ثبت آگهی توسط خود اعضاء و به دلخواه آنان انجام گرفته و پس از تأیید مدیر سایت در قسمت نیازمندیها در معرض دید عموم قرار می گیرد.

بدلیل سابقه وبسایت و رتبه بالای آن در موتورهای جستجویی مانند Google، و تبلیغات تجاری وبسایت در این موتور جستجو، شانس هدایت جستجو کنندگان اینترنت به این آگهی ها بالاست.

برای دسترسی به این آگهی ها و یا ثبت و ویرایش آگهی خود، گزینه نیازمندیها را از منوی تصویری گوشه چپ بالای صفحه و یا منوی عمودی سمت راست صفحه کلیک نمائید.

تالار گفتگو

گام دیگر وبسایت کپی بازار در جهت توسعه ارتباطات و تعامل بین فعالان در این شاخه، که افزایش آگاهی از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات را به دنبال دارد، ایجاد تالار گفتگوی اعضاء است.

ضمن اینکه وبسایت با بهره گیری از تجربیات مدیران خود سعی در ایجاد مرجعی جامع از اطلاعات مورد نیاز در زمینه مستندسازی و پاسخ به سؤالات اعضاء دارد، مشارکت خود اعضاء نیز در مکمل این تلاشهاست.

برای دسترسی به تالار گفتگو، همین گزینه را از منوی تصویری گوشه چپ بالای صفحه و یا منوی عمودی سمت راست صفحه کلیک نمائید.

نظرسنجی

جهت افزایش پویای کیفیت خدمات، وبسایت کپی بازار تعامل با کاربران را بعنوان استراتژی اصلی خود برگزیده است. تنظیم نظرسنجی در رابطه با مهمترین موضوعات مرتبط با خدمات وبسایت، که انتخاب آنها نتیجه چندین سال حضور فعال در این شاخه است، در این راستا صورت میگیرد. مراجعین به وبسایت می توانند ضمن ارائه نظر خود، از نظرات دیگران در رابطه با هر نظرسنجی مطلع شوند که اطلاعات با ارزشی به حساب می آید.

آخرین نظرسنجی برگزار شده در پانلی در سمت چپ صفحه، زیر محصولات برتر، قابل دسترسی است. سایر نظرسنجی ها نیز از طریق لینک مربوطه در زیر آن پانل قابل مشاهده و ارائه نظر هستند.

بالای صفحه

Copyright 2007-2017 Azerbaijan Office Equipments - All Rights Reserved. (Best viewed in: Firefox and Google Chrome)

بالای صفحه
清洁护理加适当的丰胸按摩。现在正当的美容院里,丰胸产品做的也做的很成熟丰胸产品,小编觉得,如果你有经济实力的话,又想节约时间,可以尝试一下。一般3-5周就能有一定疗效丰胸方法。但是平时自己也得适当保养哦。比如洗澡时,得采用冷热交替法来清洁胸部,同时给胸部做做按摩操丰胸酒酿蛋。以乳头为中心,顺时针由乳房外缘向内侧划圈,两侧乳房各做20次。可以促进乳腺组织周围血液循环酒酿蛋丰胸产品。坚持下来会看到乳房开始翘挺哦!