لطفاً کمی صبر کنید!

نظرسنجی

به نظر شما اشخاصي که بدون توجه به اصول اخلاق حرفه اي اقدام به سرقت و کپي غيرقانوني مطالب ساير وبسايتها از جمله COPYBAZAR مي نمايند، تا چه اندازه مي توانند مورد اعتماد مخاطبين خود، قرار بگيرند؟به کانال ما در تلگرام بپیوندید

آخرین اطلاعات، قیمتها و فروشهای ویژه در:

https://telegram.me/COPYBAZAR
صفحه اصلی/درباره ما

وب سایت کپی بازار در یک نگاه

فروش محصولات مستندسازی

هدف اصلی سایت کپی بازار فراهم نمودن بستری مناسب برای جستجو، انتخاب و خرید دستگاههای فتوکپی و محصولات مرتبط است. اهتمام وب سایت ارائه محصولات در بالاترین سطح تنوع ممکن جهت برآورده نمودن بازه وسیعی از نیازها و سلایق است. در عین حال، سهولت انتخاب و خرید و اطمینان مشتری به تصمیم نهائی اولویت کپی بازار دات کام می باشد.

  • برای اخذ راهنمایی در مورد مسائل مرتبط با خرید محصولات مختلف گزینه مشاوره خرید را از منوی تصویری گوشه چپ بالای صفحه و یا منوی عمودی سمت راست صفحه کلیک نمائید.
  • سایت کپی بازار بعضی از محصولات بصورت ویژه و با تخفیف عرضه میکند. این محصولات در پانل سمت راست صفحه نمایش داده میشوند. با کلیک بر روی محصول در حال نمایش، مشخصات آن محصول با جزئیات کامل در صفحه جدیدی نمایش داده میشوند. برای مشاهده لیست کامل فروش ویژه، لینک پائین آن پانل با همین عنوان را کلیک نمائید.
  • محصولاتی که طبق تجربه کارشناسان کپی بازار و کاربران از جنبه های مختلف ممتاز هستند، تحت عنوان محصولات برتر در پانل سمت چپ کلیه صفحات نمایش داده میشوند. با کلیک بر روی محصول در حال نمایش، مشخصات آن محصول با جزئیات کامل در صفحه جدیدی نمایش داده میشوند. برای مشاهده لیست کامل محصولات برتر، لینک پائین آن پانل با همین عنوان را کلیک نمائید.

ارائه مشاوره سرویس

یکی از مشکلات عمده کاربران دستگاههای مستند سازی از جمله فتوکپی عدم دسترسی به موقع و ارزان به مسائل مربوط به سرویس و نگهداری دستگاههاست. کپی بازار دات کام سعی دارد تا این خلأ را با ارائه مشاوره رایگان و با زمان دسترسی کوتاه پوشش دهد.

  • برای دسترسی به سؤالات منداول سرویس، همین گزینه را از منوی تصویری گوشه چپ بالای صفحه و یا منوی عمودی سمت راست صفحه کلیک نمائید. همچنین جزئیات هر دستگاه (که با کلیک بر روی دستگاه در کلیه لیستها) شامل بخشی بنام اطلاعات سرویس و پشتیبانی است که لیست سؤالات متداول را برای آن دستگاه در اختیار قرار میدهد.
  • کدهای سرویس مربوط به هر دستگاه نیز در بخش اطلاعات سرویس و پشتیبانی در قسمت جزئیات دستگاه قابل دسترسی است.
  • هم کدهای سرویس و هم سؤالات متداول قابل جستجو هستند. عملکرد جستجوگر مشابه عملکرد موتورهای جستجوی وب است. در بخش اطلاعات سرویس و پشتیبانی در قسمت جزئیات دستگاه، عبارت مورد جستجو، هم در میان کدها و هم در میان سؤالات متداول جستجو میگردد و نتایج بصورت مخلوط نمایش داده میشوند.

تبلیغات کاربران

وبسایت کپی بازار، در راستای توسعه شبکه خدمات مستندسازی کشور و رفع نیازمندیهای اطلاع رسانی مرتبط با این شبکه، امکان درج آگهی را برای اعضاء خود فراهم ساخته است که در حال حاضر رایگان است. طراحی و ثبت آگهی توسط خود اعضاء و به دلخواه آنان انجام گرفته و پس از تأیید مدیر سایت در قسمت نیازمندیها در معرض دید عموم قرار می گیرد.

بدلیل سابقه وبسایت و رتبه بالای آن در موتورهای جستجویی مانند Google، و تبلیغات تجاری وبسایت در این موتور جستجو، شانس هدایت جستجو کنندگان اینترنت به این آگهی ها بالاست.

برای دسترسی به این آگهی ها و یا ثبت و ویرایش آگهی خود، گزینه نیازمندیها را از منوی تصویری گوشه چپ بالای صفحه و یا منوی عمودی سمت راست صفحه کلیک نمائید.

تالار گفتگو

گام دیگر وبسایت کپی بازار در جهت توسعه ارتباطات و تعامل بین فعالان در این شاخه، که افزایش آگاهی از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات را به دنبال دارد، ایجاد تالار گفتگوی اعضاء است.

ضمن اینکه وبسایت با بهره گیری از تجربیات مدیران خود سعی در ایجاد مرجعی جامع از اطلاعات مورد نیاز در زمینه مستندسازی و پاسخ به سؤالات اعضاء دارد، مشارکت خود اعضاء نیز در مکمل این تلاشهاست.

برای دسترسی به تالار گفتگو، همین گزینه را از منوی تصویری گوشه چپ بالای صفحه و یا منوی عمودی سمت راست صفحه کلیک نمائید.

نظرسنجی

جهت افزایش پویای کیفیت خدمات، وبسایت کپی بازار تعامل با کاربران را بعنوان استراتژی اصلی خود برگزیده است. تنظیم نظرسنجی در رابطه با مهمترین موضوعات مرتبط با خدمات وبسایت، که انتخاب آنها نتیجه چندین سال حضور فعال در این شاخه است، در این راستا صورت میگیرد. مراجعین به وبسایت می توانند ضمن ارائه نظر خود، از نظرات دیگران در رابطه با هر نظرسنجی مطلع شوند که اطلاعات با ارزشی به حساب می آید.

آخرین نظرسنجی برگزار شده در پانلی در سمت چپ صفحه، زیر محصولات برتر، قابل دسترسی است. سایر نظرسنجی ها نیز از طریق لینک مربوطه در زیر آن پانل قابل مشاهده و ارائه نظر هستند.

محصولات برتر

XEROX WorkCentre 5755A / 5755

دستگاه فتوکپي پرينتر ( اسکنر رنگي ) زيراکس 5755

قیمت:   تماس بگیرید

XEROX WorkCentre 7556

دستگاه فتوکپی و پرینتر رنگی زیراکس

قیمت:   تماس بگیرید

OEM A3 858 Trimmer

گيوتين قدرتي مدل 858 تا سايز A3

قیمت:   تماس بگیرید

XEROX WorkCentre 5775 / 5775A

دستگاه فتوکپي پرينتر ( اسکنر رنگي ) زيراکس 5775

قیمت:   تماس بگیرید

XEROX EXCEL

کاغذ زيراکس اکسل

قیمت:   تماس بگیرید

XEROX WorkCentre 5875

فتوکپی پرینتر و اسکنر زیراکس 5875

قیمت:   تماس بگیرید

XEROX COLOR 550

دستگاه چاپ دیجیتال رنگی زیراکس

قیمت:   تماس بگیرید

OEM فنري دوکاره2030

صحافي دوکاره الکتريکي فنر دوبل و مارپيچ 2030 با فنرانداز برقي

قیمت:   860,000 تومان

دولوپر Ricoh MP 7001

Original

قیمت:   تماس بگیرید

بالای صفحه

Copyright 2007-2017 Azerbaijan Office Equipments - All Rights Reserved. (Best viewed in: Firefox and Google Chrome)

بالای صفحه