لطفاً کمی صبر کنید!

نظرسنجی

به نظر شما اشخاصي که بدون توجه به اصول اخلاق حرفه اي اقدام به سرقت و کپي غيرقانوني مطالب ساير وبسايتها از جمله COPYBAZAR مي نمايند، تا چه اندازه مي توانند مورد اعتماد مخاطبين خود، قرار بگيرند؟به کانال ما در تلگرام بپیوندید

آخرین اطلاعات، قیمتها و فروشهای ویژه در:

https://telegram.me/COPYBAZAR
صفحه اصلی/اطلاعات سرویس و نگهداری / سؤال سرویس
 
  نحوه سرويس دهي و پشتيباني دستگاهها توسط کپي بازار
 

هر دستگاهي که قصد خريد آن را داريد روزي نياز به سرويس و پشتيباني خواهد داشت.تقریبا به جرات مي توان گفت که کليه تجهيزات و ماشينهاي اداري نيازمند پشتيباني  مداوم و پيوسته  از نظر اطلاعات فني، مواد و قطعات مصرفي مي باشند.

بدون فراهم بودن چنين سرويس و خدماتي، هر دستگاهي هر چند با کيفيت و برند معتبر کارائي لازم را نداشته و عمر مفيد بسيار کوتاهي خواهد داشت.

به عبارت ساده تراستفاده از هر دستگاهي که از پشتيباني مناسبي در تامين مواد مصرفي و قطعات يدکي و بخصوص نيروي متخصص فني برخوردار نباشد موقتي و غير قابل اطمينان خواهد بود. چرا که بوجود آمدن جزئي ترين ايرادي عملکرد دستگاه را دچار اختلال کرده و چه بسا ممکن است اين اختلال باعث توقف طولاني مدت عملکرد دستگاه شده و امورات يک مرکز را بطور جدي با مشکل مواجه سازد.

اين مشکل مي تواند از بين رفتن قسمتي از درآمد يک موسسه خصوصي و يا به تاخير افتادن يک نشست، جلسه  ويا آزمون باشد. ولي بدون شک مهمتر از همه اينها خدشه دار شدن اعتبار يک مجموعه بدليل عدم توانائي در پاسخگوئي بموقع به تعهدات صورت گرفته مي باشد.انواع سرويسهاي لازم جهت استفاده مداوم عبارتند از :

1- تامين بموقع و ارزان قيمت مواد مصرفي دستگاه ( مانند تونر دستگاه کپي )

2- تامين سريع قطعات  با کيفيت، جهت انجام تعميرات سودمند

3- اطلاعات فني کامل و بروز شده از اصول کار و تعميرات دستگاهراه حل منحصر بفرد کپي بازار

1- بررسي همه جانبه  انواع دستگاهها  بدون پيش داوري و بدور از هرگونه وابستگي به مارک و برند خاص با تکيه بر علم و تجربه توسط کارشناسان هر بخش.

2- انتخاب بهترين گزينه ها از بين محصولات مختلف براي نيازهاي متفاوت مشتريان، بطوريکه سرويس و پشتيباني آنها با کمترين مشکل و چالشي همراه باشد.

3- پيش بيني مواد مصرفي مورد نياز دستگاههاي فروخته شده و تامين و نگهداري بموقع آنها جهت پاسخگوئي مناسب به نيازهاي مصرف کنندگان در اسرع وقت .

4- مطالعه علمي سيستم و اصول کار دستگاهها با ديد کارشناسي و تهيه ليستي از  قطعاتي که احتمال خرابي آنها در اثر استفاده وجود دارد و تامين و عرضه  آنها.

5- جمع آوري اطلاعات فني و تکنيکي  از منابع معتبر و همچنين  تجربيات تکنسينها و مهندسين مجرب و کارشناسان امور.

6- گرد آوري و طبقه بندي اطلاعات جمع آوري شده در قالب بخش سرويس وبسايت بطوريکه 24 ساعته قابل استفاده براي کليه خريداران وبسايت باشد.

7- شرح مفهوم کليه کدهاي سرويس و ايرادات احتمالي و ارائه راه حلهاي علمي و منطقي، به همراه قطعات مورد نياز جهت حل ايرادات و مشکلات.خلاصه

کپي بازار با تکيه بر علم و تجربه کارشناسان خود، نخست بهترين گزينه ها را انتخاب و پيشنهاد کرده و سپس ضمن تامين مواد مصرفي و قطعات يدکي آنها و ارائه اطلاعات فني مورد نياز بصورت 24 ساعته از طريق وبسايت ، تعميرات و رفع ايرادات دستگاهها را با سريعترين روش ممکن و کمترين هزينه  و بدون واسطه انجام مي دهد.

قابل ذکر است

1-  در حال حاضر اسناد و اطلاعات فني تعميرات هر محصول ، بصورت رايگان  و فقط در دسترس خريداران از  وبسايت کپي بازار مي باشد.

2-  بزودي اطلاعات فني دستگاهها ضمن اخذ حق عضويت ماهانه در اختيار عموم همکاران قرار خواهد گرفت ولي همچنان براي خريدارن محصولات از وبسايت رايگان خواهد بود.

3- اين اسناد مشتمل بر انواع فايلهاي متني، تصاوير و فيلمها از نحوه عملکرد، ايرادات دستگاهها و راهنمائيهاي لازم جهت حل مشکلات و معضلات مي باشد.

 


بالای صفحه

Copyright 2007-2017 Azerbaijan Office Equipments - All Rights Reserved. (Best viewed in: Firefox and Google Chrome)

بالای صفحه
清洁护理加适当的丰胸按摩。现在正当的美容院里,丰胸产品做的也做的很成熟丰胸产品,小编觉得,如果你有经济实力的话,又想节约时间,可以尝试一下。一般3-5周就能有一定疗效丰胸方法。但是平时自己也得适当保养哦。比如洗澡时,得采用冷热交替法来清洁胸部,同时给胸部做做按摩操丰胸酒酿蛋。以乳头为中心,顺时针由乳房外缘向内侧划圈,两侧乳房各做20次。可以促进乳腺组织周围血液循环酒酿蛋丰胸产品。坚持下来会看到乳房开始翘挺哦!