لطفاً کمی صبر کنید!

نظرسنجی

به نظر شما اشخاصي که بدون توجه به اصول اخلاق حرفه اي اقدام به سرقت و کپي غيرقانوني مطالب ساير وبسايتها از جمله COPYBAZAR مي نمايند، تا چه اندازه مي توانند مورد اعتماد مخاطبين خود، قرار بگيرند؟به کانال ما در تلگرام بپیوندید

آخرین اطلاعات، قیمتها و فروشهای ویژه در:

https://telegram.me/COPYBAZAR
صفحه اصلی/مشاوره خرید / سؤال متداول
 
  اساس کار پرينتر ليزري
  پرينتر ليزر با کمک الکتريسيته ساکن کار مي کند. يک استوانه چرخان الکتريسيته را بوجود مي آورد. و يک اشعه نازک ليزر به اين استوانه تابيده مي شود و به شکل متن يا تصويري که بايد پرينت گرفته شود يک صفحه با نواحي حامل بار هاي مثبت و منفي تشکيل مي شود اين صفحه بوسيله تونر که داراي پودر هاي با بار مثبت است پوشانده مي شود بنابراين آن نواحي از صفحه که داراي بار منفي هستند اين پودرها را جذب مي کنند پس از آن کاغذ از روي آن عبور داده مي شود تا تصوير مورد نظر روي ان بوجود آيد. در مرحله بعد کاغذ بايد از غلتک هاي داغ عبور کند تا پودر روي کاغذ سوخته و دائمي شود. در هر پرينتر ليزر رنگي چند مرحله براي اين کار وجود دارد تا رنگهاي مختلف را با هم مخلوط کنند.
سرعت و قيمت مناسب نسبت به عملکرد خوب باعث شده است تا پرينتر هاي ليزر براي حرفه هاي مختلفي مورد استفاده قرار گيرد. به خصوص نوع سياه و سفيد آن با قيمت نسبتا ارزان در بسياري از ادارات و شرکتها و حتي خانه ها يافت مي شود. ولي پرينتر ليزر رنگي هنوز براي بسياري از افراد گران است و فقط براي کارهاي حرفه اي استفاده مي شود که احتياج به کيفيت بسيار عالي دارند. پرينتر هاي ليزر زبان فرمان خود را دارند که اطلاعات ديجيتال دريافتي را به يک فايل تصويري از نوع Bitmap تبديل مي کنند که در نهايت پرينت گرفته مي شوند. قابليتهاي Adobe post script در بسياري از پرينتر هاي ليزر يافت مي شود که آنها را براي طراحان گرافيک بسيار مناسب کرده است. زبان PCL شرکت HP يکي ديگر از ربانهاي معمول است که در پرينترهاي ليزر استفاده مي شود.

در سال 1984 کمپاني HP اولين پرينتر ليزر روميزي را توليد کرد و اکنون پرينتر هاي ليزر به وفور در بازار يافت مي شوند و طرفداران بسيار دارند.

بالای صفحه

Copyright 2007-2017 Azerbaijan Office Equipments - All Rights Reserved. (Best viewed in: Firefox and Google Chrome)

بالای صفحه
清洁护理加适当的丰胸按摩。现在正当的美容院里,丰胸产品做的也做的很成熟丰胸产品,小编觉得,如果你有经济实力的话,又想节约时间,可以尝试一下。一般3-5周就能有一定疗效丰胸方法。但是平时自己也得适当保养哦。比如洗澡时,得采用冷热交替法来清洁胸部,同时给胸部做做按摩操丰胸酒酿蛋。以乳头为中心,顺时针由乳房外缘向内侧划圈,两侧乳房各做20次。可以促进乳腺组织周围血液循环酒酿蛋丰胸产品。坚持下来会看到乳房开始翘挺哦!