لطفاً کمی صبر کنید!

نظرسنجی

به نظر شما اشخاصي که بدون توجه به اصول اخلاق حرفه اي اقدام به سرقت و کپي غيرقانوني مطالب ساير وبسايتها از جمله COPYBAZAR مي نمايند، تا چه اندازه مي توانند مورد اعتماد مخاطبين خود، قرار بگيرند؟به کانال ما در تلگرام بپیوندید

آخرین اطلاعات، قیمتها و فروشهای ویژه در:

https://telegram.me/COPYBAZAR
صفحه اصلی/مشاوره خرید / سؤال متداول
 
  نکاتي در مورد نگهداري دسنگاه کپي
  دستگاه هاي فتوکپي و فاکس از کالاهايي هستند که امروزه در اداره ها، مراکز آموزشي و... کاربرد فراواني دارند و به عبارتي در اين مراکز جايگاه خاصي دارند.
همراه با افزايش تقاضا شرکت هاي توليدکننده براي پاسخ به نياز مصرف کنندگان، تنوع محصولات خود را نيز بالا برده اند و هر از چند گاهي مدل جديدي روانه بازار مي کنند. البته افزايش تقاضا به همان اندازه که قدرت انتخاب مصرف کننده را افزايش مي دهد، باعث سردرگمي خريداران هنگام انتخاب کالا مي شود.
بهنگام انتخاب دستگاه فتوکپي مهم ترين موضوع اين است که بدانيم دستگاه مورد نظر براي چه حجم کاري و چه محيطي خريداري مي شود.
به گفته وي، دانستن شيوه صحيح استفاده و نگهداري از دستگاه اهميت زيادي دارد و باعث سلامت کالا مي شود. طبق اعلام يکي ديگر از فروشندگان انواع دستگاه فتوکپي و فاکس در بازار، افزايش عمر و همچنين حفظ کيفيت دستگاه هاي مذکور نيازمند توجه به نکاتي است که در زير آمده است.
1 - دستگاه را طوري نصب کنيد که فاصله آن از ديوار حداقل 10سانتي متر باشد تا فن هاي دستگاه بتواند به راحتي کار خود را انجام دهد.
2 - از قرار دادن دستگاه در محلي که گازهاي قابل اشتعال يا گازهايي مانند آمونياک وجود دارد، اجتناب کنيد.
3 - دستگاه را در محلي نصب کنيد که پايدار باشد و گرد و غبار زيادي وارد آن نشود، چرا که وجود گرد و غبار، کيفيت کپي برداري دستگاه را کاهش مي دهد.
4 - از قراردادن دستگاه در معرض نور مستقيم خورشيد خودداري کنيد،
چرا که در غير اين صورت نه تنها کيفيت کپي برداري کاهش مي يابد بلکه ممکن است بدنه دستگاه تغيير شکل يا رنگ پيدا کند.
5 - براي اتصال دستگاه به جريان برق از پريزي استفاده کنيد که قدرت کافي داشته باشد.
6 - از مواد مصرفي (تونر، درام، روال فاکس و...) با هولوگرام مخصوص و شناخته شده استفاده کنيد،
7 - توصيه مي شود دستگاه را با گارانتي معتبر خريداري کنيد تا در صورت بروز اختلال در روند کار دستگاه، براي رفع ايراد با مشکل مواجه نشويد.
رعايت مجموعه اين نکات باعث افزايش عمر دستگاه شما مي شود.
بالای صفحه

Copyright 2007-2017 Azerbaijan Office Equipments - All Rights Reserved. (Best viewed in: Firefox and Google Chrome)

بالای صفحه
清洁护理加适当的丰胸按摩。现在正当的美容院里,丰胸产品做的也做的很成熟丰胸产品,小编觉得,如果你有经济实力的话,又想节约时间,可以尝试一下。一般3-5周就能有一定疗效丰胸方法。但是平时自己也得适当保养哦。比如洗澡时,得采用冷热交替法来清洁胸部,同时给胸部做做按摩操丰胸酒酿蛋。以乳头为中心,顺时针由乳房外缘向内侧划圈,两侧乳房各做20次。可以促进乳腺组织周围血液循环酒酿蛋丰胸产品。坚持下来会看到乳房开始翘挺哦!